fbpx

טיול עצמאי ליפן- אופי הטיולים

טיול עצמאי ליפן- מה בדף זה:

הדרכה פרטית

טיולי יום קבוצתיים

נהיגה עצמאית

טיול עצמאי

תחבורה

מלונות ביפן ולינה במקדש

מדריך טיול ליפן

כמו בכל מדינה בעולם ניתן לעשות ביפן טיול מודרך פרטי עם מדריך ועם רכב צמוד. עלותו של טיול כזה מאוד גבוהה בגלל עלות רמת החיים ביפן והשכר הגבוה שצריך להיות משולם למדריך, וגם לנהג. טיול עם מדריך צמוד דובר אנגלית משתלם בדך כלל מעל 8 אנשים או אף עשרה אנשים בקבוצה.

טיול מודרך עם מדריך ישראלי ומדריך מקומי (חובה) מוזמן בדרך כלל רק מעל ל12 -14 אנשים

אנחנו מספקים שירותים של הדרכה פרטית מקומית באנגלית. על פי רוב, הטיול הפרטי מוזמן לאיזורים בהם אין אפשרות לארגן טיול יומי קבוצתי, דוגמת האלפים היפנים, בהם אנחנו מארגנים טיול של שלושה ימים עם מדריך צמוד

טיולי יום קבוצתיים

טיולים יומיים כחלק מקבוצה (SEAT IN BUS) מאוד פופולרים ביפן משום שהתשלום הוא פר מטייל והעלות של הטיולים נמוכה בהרבה מטיול פרטי. חברות הטיולים מעסיקות מדריכי תיירים מנוסים הדוברים אנגלית מצויינת. הטיולים מאוד משתלמים בערים הגדולות משום שהם מספיקים לבקר בהרבה אתרים, ומאפשרים לכם היכרות ראשונית עם העיר בה הם תקיימים, ובמידה ותרצו להמשיך לטייל בימים נוספים תכירו כבר את העיר ואף תוכלו להתייעץ ולשאול את המדריך שאלות. הטיולים אוספים מהמלונות המרכזיים, ובסוף היום מחזירים אתכם למלון או לנקודה מרכזית בעיר ממנה ניתן ללכת למלון או לקחת רכבת תחתית חזרה. אנחנו משתמשים רבות בטיולים יומיים והביקורות של המטיילים הם מאוד חיוביות

טיול בנהיגה עצמאית

אחת הדרכים היפות ביותר להכיר את האיזור הכפרי של יפן ואת הטבע ההררי של המדינה, הוא על ידי נהיגה עצמאית, בה אנחנו משכירים לכם את הרכב. הנהיגה ביפן היא בצד ההפוך מישראל, אך את רוב הנסיעות אנחנו משתדלים לארגן למספר קצוב של ימים באיזור האלפים היפנים ובאי הקאידו, איזורים בהם אין ערים גדולות, מקומות שמזמינים עצירה להשתאות מהנוף, והכבישים אינם מאתגרים מבחינת זכות קדימה, כמו בעיר. הרכבים מצויידים בGPS באנגלית, בו ניתן להשתמש גם על ידי הכנסת מספר טלפון של היעד. לקוחותנו מקבלים המלצה כיצד כדאי לנסוע והיכן כדאי לבקר בדרך, ואנחנו מזמינים עבורכם גם את המלונות בדרך. נהיגה עצמאית מאוד מומלצת עבור אלה מכם הרוצים לשלב חלק עצמאי, להכיר את הטבע, לקחת את הזמן ולעצור היכן שמתאים לכם.

טיול עצמאי ביפן

ברב הטיולים אנחנו משתדלים להשאיר לכם זמן חופשי לטייל ולהסתובב בעצמכם, בעיקר בטוקיו ובקיוטו, עם המלצות היכן כדאי לבקר. קיימים חלקי טיולים בהם אנחנו מזמינים עבורכם את הלינה ואת כרטיס הרכבת ואתם מטיילים בעצמכם, או מקומות שבהם כדאי לטייל בזמנכם החופשי אך לא ניתן להזמין תחבורה ציבורית וכרטיסים שמורים ואנחנו ניידע אתכם לגבי זמני רכבות, אוטובוסים או מעבורות. טיולים כאלה מאוד מקובלים בעליה להר קויה (לרוב כולל לינה במקדש) או במעבר לאי האמנים נאושימה (הכולל רכבת מקומית ומעבורת עליהם נין לשלם רק במקום)

תחבורה

רכבות

בכל הטיולים שלנו אנחנו משתמשים גם בתחבורה ציבורית, בעיקר ברכבות, ורכבות בולט מהירות, גם בגלל החוויה וגם משום הנוחות והזמינות של הרכבת. אנחנו משתדלים שהמלונות שאנחנו מזמינים עבורכם יהיו סמוכים לתחנות הרכבת (תלוי כמובן בזמינות) משום שבחלק מהטיולים יש מעבר מעיר לעיר ברכבת, וכך ניתן ללכת ברגל מהמלון לתחנה. ישנם גם טיולים, לדוגמה להירושימה ולניקו, היוצאים מתחנת הרכבת ומסתיימים בתחנת הרכבת.

שימו לב שביפן אין מקום מיוחד למזוודות ברכבת ולכן במקרה שבו אתם אמורים לעבור ברכבת לעיר הבאה, לדוגמה מטוקיו לקיוטו או מקיוטו לקנזאווה, מומלץ לשלוח את המזוודות יום לפניכן, (עלות בסביבות 20$ למזוודה)

אוטובוסים

האוטובוסים מאפשרים נסיעה ומעבר בין ומעיירות מרוחקות יותר אשר בינהם אין תחבורה ישירה של רכבת, לדוגמה באלפים היפנים. אנחנו מזמינים כרטיסים עבורכם במידה והטיול מצריך זאת. ניתן לשים את המזוודות בתא המטען של האוטובוס

מעבורות

ישנם מקומות בהם דרושה מעבורת, לדוגמה לאי נאושימה. במקרה ולא ניתן להזמין כרטיס מראש אלא רק בתשלום במקום, אנחנו נספק עבורכם את לוח הזמנים של המעבורות והתחבורה המקשרת אליהן.

מלונות ביפן

רמת המלונות ביפן היא גבוהה לעומת מדינות אסיה ואף לעומת ישראל. אנחנו משתמשים לרוב במלונות סטנדרט (4 כוכבים, אך לפעמים מדורגים בחלק מהאתרים כ3.5 כוכבים). רמתם אף גבוהה לרוב ממלונות 4 כוכבים בארץ. ישנה אפשרות לשדרג למלונות מרמת סופריור (4-4.5 כוכבים) בעלות של כ50 דולר לאדם ללילה, או למלונות ברמת דה לקס (4.5- 5 כוכבים) בעלות של כ-120 דולר לאדם ללילה. שימו לב שכל מלון מציע מחיר שונה ולכן התוספת היא הערכה בלבד. מלונות 5 כוכבים מעולים יכולים להגיע אפילו למחיר של 500$ לאדם ללילה. מלונות בקיוטו מתמלאים מהר מאוד בתקופת סוף מרץ עד אמצע מאי ודרוש להזמין כמה חודשים מראש. אנחנו משתדלים שהמלונות יהיו מרחק הליכה לתחנות הרכבת המרכזיות, ושהחדרים יהיו בקומות גבוהות ובאגף ללא מעשנים.

מלונות בסגנון יפני RYOKAN

מאוד מומלץ לנסות אפילו ללילה אחד לינה בסגנון יפני- עם מזרוני פוטון עבים, מחצלות על הרצפה וארוחת ערב ובוקר בסגנון יפני המוגשות על שולחת נמוך במרכז החדר. חלק מהמלונות הגדולים באיזורי המעיינות החמים מציעים שני סוגי חדרים- אחד מודרני, ואחד יפני

לינה במקדש

אנחנו מציעים אפשרות נפלאה ללון במקדש/מלון בהר קויה. החויה היא נפלאה והעיצוב הוא כמו בחדר יפני, עם דלתות הזזה טיפוסיות, ונוף לגן יפהפה. ברב המקרים השירותים והמקלחות הם משותפים, ולמרות זאת מטיילים רבים מאוד נהנים מהחוייה גם משום שהמקומות נקיים להפליא, וגם משום שהחוויה היא יוצאת דופן.

מחפשים עוד מידע? חיזרו לעמוד הראשי של טיול ליפן

מעוניינים בטיול עצמאי ליפן? רוצים שנארגן הכל עבורכם?

השאירו פרטים למטה או התקשרו אלינו 02-5791791מתכננים טיול עצמאי ליפן?

צפו בסרטון

Call Now Button
דילוג לתוכן