טיול פרטי בהתאמה אישית, איש העולם-

אודותינו

יש מקומות בעולם שאף לא דמיינתי שהם קיימים.

התמונה הזו צולמה באחד מהם. בעיר סאקיה שבטיבט.

יום נסיעה מבסיס האוורסט, עיירה שכוחת אל, שכל בתיה צבועים באפור עם פסים לבנים. בעיירה מנזר מבוצר עם נזירים חובשי כובעים אדומים. ואנשים שאין להם מושג למה המטייל הזה רוצה להצטלם איתם.

​האמת היא שכמעט שכחתי שמישהו צילם אותי עם הנשים הטיבטיות שבאו לקבל ברכה מהלאמה, “הקדוש” המקומי. אפשר לראות שחלקן מחייכות, חלקן חוששות. רובן מופתעות.

כשתרבויות שונות נפגשות אחת עם השנייה, זה מה שבדרך כלל קורה.

​ואז גם קורה משהו יוצא דופן. “קסם”. אנשים נפתחים, שואלים שאלות, לומדים להכיר משהו חדש, משנים קצת את הסטריאוטיפים שלהם, צוחקים, מנסים להבין, ואולי גם נעשים אנשים קצת יותר טובים.

​בגלל זה אנחנו כאן. בשבילנו הטיול הוא חוויה שעושה לנו טוב, וגם חוויה שעושה אותנו קצת יותר טובים. כלפי אחרים, וגם כלפי עצמנו.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם, אנשי העולם, לצאת לחוויה הזאת.

ישנם אנשים הרוצים לראות את האוורסט, אחרים רוצים חוויה קולינרית יוצאת דופן. ישנם הרוצים טיול מפנק עם מלונות נפלאים גם בטיול לקצה העולם, ואחרים רוצים חופש לנהוג ולחצות ארצות מאחורי ההגה. המשותף לכולם הוא הרצון לחוות משהו מיוחד, “קסום”.

​אנחנו מאמינים שבשביל חוויה חד פעמית צריך לתכנן הכל כמו שצריך לפני הטיול, לבנות מסלול מרגש ומלהיב. וגם ללמוד לחבק את הבלתי צפוי, כי שם תמיד מחכות לנו החווית שנזכור לכל החיים.

​אנחנו מכורים לטיולים, לומדים כל פרט על היעדים, כדי שאתם תוכלו לחוות כמה שיותר. נוכל לעזור לכם גם עם הזמנת הטיסות ולייעץ לכם מתי כדאי לנסוע, לכמה זמן, ואיזה סוג טיול יתאים לכם.

אנחנו לומדים מהמטיילים שלנו מה הם אהבו יותר ומה פחות, שואלים אתכם לפני צאתכם מה מעניין אתכם ואיזה סגנון טיול מתאים לכם, ולפי זה בונים את הטיול בשבילכם.

התקשרו אלינו ונעזור לכם לבנות את הטיול הבא שלכם

​ניב לוי

​”איש העולם”