טיול לסין
中国

טיול פרטי לסין – מסלולי טיול לנוסע העצמאי

לפניכם מספר מסלולי טיול פרטי בסין, הכוללים טיולי טבע ותרבות, טיול בסין עם ילדים ומשפחות, טיול בסין לשומרי מסורת ועוד. אם אתם מתעניינים בטיול קצר לסין, או טיול לזמן ממושך, אם יש לכם תחומי עניין או אזורים בסין שמעניינים אתכם, אם ראיתם מסלול שמעניין אתכם ותרצו להתאימו לזמן ולבקשות שלכם- אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ונוכל לבנות עבורכם את הטיול הבא שלכם לסין

טיול בסין הוא מסע אל מדינת ענק, המאוכלסת בעולם, מגוונת בנופים, ערים, כפרים ואזורי אקלים, מלאה בהיסטוריה של בני החאן הסינים ושל השבטים שהקיפו אותם, עוצמתית, עוצרת נשימה, ומאתגרת.

ניתן לעשות כמה פעמים טיול בסין, ועדיין לא לראות את אותו מקום פעמיים. גודלה האדיר של המדינה מכיל כל כך הרבה אתרים מעניינים ואזורים השונים בתכלית אחד מהשני.

המשך בסוף העמוד…

השאירו לנו פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם, או התקשרו אלינו
02-5791-791עוד כמה הסברים שיעזרו לכם לבחור להיכן לטייל בסין:

ההבדלים בין אזורי החוף המזרחי לבין אזורי מרכז אסיה בהם עברה דרך המשי, בין טיבט ומונגוליה הפנימית לבין צפון מזרח סין, ובין מרכז ודרום המדינה למערב סין הם כל כך גדולים, גם בתרבות ובהיסטוריה,וגם במרחק. כל הטיולים בסין כמעט מצריכים טיסות פנים של בין שעה לשלוש שעות ולפעמים אף טיסות ביניים. כיום התפתחה בסין רשת רכבות מהירות אשר מהוות תחליף נהדר לטיסות קצרות. ניתן כמובן גם לטייל ברכבות לילה בה תוכלו על הרכבת בין יעד ליעד.

כמעט כל טיול בסין בפעם הראשונה יכלול את הבירה הסינית, בייג’ינג, העיר הכי “סינית” מבין ערי הענק הסיניות, משופעת בארמונות, מקדשים ושווקים, קרובה לחומה הסינית,  רחבה ומסודרת לפי כבישים היקפיים, וספוגה בתרבות קיסרית, משטר קומוניסטי, גאווה לאומיות, וסמליות עתיקה.

גם ביקור בשנגחאי בעת הטיול בסין הוא מומלץ- העיר הגדולה בעולם, מודרנית ומהירה, עם מספר גורדי השחקים הגדול בעולם, הנמל העסוק בתבל, אוירה עיסקית, והיסטוריה צעירה יחסית. מסביב לשאנגחי תוכלו למצוא עיירות מים רומנטיות, ולא רחוק ממנה ערים היסטוריות ויפות, דוגמת סוג’ו והאנגג’ו.

אחד האזורים המפורסמים והאייקונים בסין- אזור גבעות אבן הגיר של גווילין, הוא אזור יפהפה לבלות בו מספר ימים, ולהכיר גם את טרסות האורז היפות הקרובות אליו.

אחד המקומות היפים ביותר לטיול בסין הוא מחוז יונאן ההררי שנמצא בדרום מערב סין, ובו נופים של שיפולי הרמה הטיבטית, עיירות וכפרים של שבטים צבעוניים, ובין הנופים היפים בעולם.

ישנם עוד כל כך הרבה מקומות יוצאי דופן לטיול בסין, מחוז סצ’ואן הנפלא, הרי ג’אנגג’יה גי’ה אשר נתנו השראה לסרט אוואטר, הבירה הקדומה שיאן וצבא חיילי החרס הסמוכים לה, ערים עתיקות דוגמת פינגיאו, מחוזות רחוקים דוגמת גאנסו וצ’ינגחאי, מחוזות שתרבותם התפתחה בגלל קירבתם לים דוגמת שנדונג, גואנגדונג והונג קונג, ועוד ועוד. הרשימה היא כמעט אינסופית.

להזמנה ופרטים צרו קשר