• טיול לניו זילנד ואוסטרליה

    טיול לניו זילנד ואוסטרליה

טיול לניו זילנד ואוסטרליה

טיול לניו זילנד ואוסטרליה – מסלולי טיול  לנוסע העצמאי:

רבים מהמטיילים המגיעים לניו זילנד או לאוסטרליה בוחרים לטייל גם באחות השכנה. בין שתי המדינות מפרידה טיסה של כשעתיים וחצי, אך הנופים בהן שונים לחלוטין.

אם בכוונתכם לבקר בשתי המדינות, כדאי לתכנן בין שלושה שבועות (לא כולל הטיסה) לחודשיים של טיול, ואף יותר. עדיף לתכנן את הטיול כחצי שנה לפני הטיסה, ולהימנע מתאריכים בהם נערך ראש השנה הסיני, זמן בו האתרים מלאים בתיירים מאסיה והמלונות בתפוסה מלאה.

לפניכם מספר מסלולי טיול לשתי המדינות. נוכל כמובן להתאים את המסלולים לזמנים ולבקשות שלכם.

המשך בתחתית העמוד…

רוצים לדעת איך עובד טיול לניו זילנד ואוסטרליה בהתאמה אישית? צפו בוידאו

מתכננים טיול לניו זילנד ו/או לאוסטרליה?

רוצים שנארגן הכל עבורכם?

השאירו לנו פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם, או התקשרו אלינו
02-5791-791טיול לניו זילנד הוא טיול מושלם לאוהבי טבע ונופים. ניו זילנד משופעת בהרים, נהרות, קרחונים, אגמים ועוד, שלא יאכזבו גם את אלה שכבר ראו הכל בטיוליהם בעולם. הטיול בניו זילנד הוא בדרך כלל טיול ארוך יחסית בגלל הטיסה הארוכה ומשום שבמדינה שגודלה כגודל האי הבריטי, יש כל כך הרבה דברים לראות ולעשות.

אנחנו ממליצים בחום על טיול בניו זילנד עם רכב שכור ונהיגה עצמאית, משום שהוא מאפשר גמישות והגעה להרבה יותר יעדים מיוחדים. נוכל גם לארגן גם טיולים המבוססים על הסעות משותפות ממקום למקום (טיול בניו זילנד עם נהג צמוד הוא יקר מאוד ולא ריאלי לקבוצות של פחות מ-15 אנשים).  אורכו של טיול בניו זילנד מתחיל בדרך כלל משבועיים נטו לאי הדרומי. רב הטיולים שאנחנו מארגנים נעים בין שלושה לארבעה שבועות באי הצפוני והדרומי. תוכלו כמובן להישאר גם מעל חודש, או לשלב את הטיול עם טיול באוסטרליה.

טיול באוסטרליה הוא טיול נפלא למדינה שהיא בעצם יבשת. הטיול באוסטרליה יכול להיות לביקור קצר בחזרה או לפני הטיול בניו זילנד, ויכול לכלול גם טיול של שבוע , שבועיים ואף שלושה או ארבעה שבועות.

הטיול שונה מהטיול באחות הקטנה ניו זילנד, בגלל המרחקים האדירים שצריך לעבור כדי להגיע לאתרים המעניינים. ניתן כמובן לנהוג באוסטרליה, אך טיול באוסטרליה לאלו שיש להם שבוע עד שבועיים אינו מומלץ לעשות ברכב שכור אלא בטיסות מהיעדים המרכזיים, פשוט משום שייקח לכם כמה ימים עד שבוע ויותר להגיע מיעד ליעד, ורוב הדרך תעברו בעיירות נידחות (רובן משעשעות להפליא) ובנהיגה של מאות ללא עצירה, בגלל שהמדינה כל כך מפורזת וריקה.

יחד עם זאת, טיול לאוסטרליה הוא חוויה יוצאת דופן של טבע, בעלי חיים ואוירה שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. מזג האוויר בדרום המדינה הוא נעים ומזכיר את ישראל, המדבר שבמרכז המדינה חם, אדום ויוצא דופן, והצפון שהוא אזור טרופי, חם גם הוא ומתחלק בין עונה רטובה ליבשה. אם החלטתם לנסוע לניו זילנד ואוסטרליה, אנחנו ממליצים לסיים את הטיול בסידני, שהיא אחת הערים היפות בעולם, ומקום נהדר לבלות בו את סוף המסע.

Call Now Button