fbpx
  • טיול לניו זילנד ואוסטרליה

    עונת הטיולים בניו זילנד בין אוקטובר למאי

    טיול לניו זילנד ואוסטרליה

טיול לניו זילנד ואוסטרליה – מסלולים ומידע

טיול לניו זילנד ובאוסטרליה מומלץ להזמין כמה חודשים מראש טיולים לעונה מאוקטובר עד מאי- הקיץ בדרום כדור הארץ

טיול לניו זילנד ואוסטרליה – מסלולים ומידע לנוסע העצמאי:

בניית מסלול לטיול בניו זילנד או מסלול טיול לאוסטרליה כדאי להתחיל כמה חודשים לפני היציאה, לעיתים אף יותר מחצי שנה מראש.

רבים מהמטיילים המתכננים טיולים לשני המדינות, בוחרים לטייל גם באחות השכנה. בין שתי המדינות מפרידה טיסה של כשעתיים וחצי, אך הנופים בהן שונים לחלוטין.

אם בכוונתכם לבקר בשתי המדינות, כדאי לעשות תכנון לנסיעה של בין שלושה שבועות (לא כולל הטיסה) לחודשיים, ואף יותר. עדיף להזמין את שירותי הקרקע לטיול כשלושה חודשים עד חצי שנה לפני הטיסה, ולהימנע מתאריכים בהם נערך ראש השנה הסיני, זמן בו האתרים מלאים בתיירים מאסיה והמלונות בתפוסה מלאה.

עמוד זה נכתב עבור מטיילים המתחילים תכנון מסלול טיול לניו-זילנד או לאוסטרליה. אנחנו גם מייעצים ומארגנים טיולים למטייל העצמאי, כולל כל שירותי הקרקע.

רוצים לדעת איך עובדים טיולים לניו זילנד ואוסטרליה בהתאמה אישית? צפו בוידאו

בהמשך העמוד מספר מסלולי טיולים בשתי המדינות. נוכל כמובן להתאים את המסלולים לזמנים ולבקשות שלכם.

למידע נוסף לחצו על אחד הקישורים או המשיכו לקרוא בתחתית העמוד

מתכננים טיול לאוסטרליה וניו זילנד?

רוצים לטייל רק באחת מהמדינות?

התקשרו אלינו
02-5791-791

השאירו לנו פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכםArray

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

תכנון טיולים לניו-זילנד

הטיול בניו זילנד הוא מושלם לאוהבי טבע ונופים. המדינה משופעת בהרים, נהרות, קרחונים, אגמים ועוד, שלא יאכזבו גם את אלה שכבר ראו הכל בטיוליהם בעולם. ההו בדרך כלל טיול ארוך יחסית בגלל הטיסה הארוכה ומשום שבמדינה שגודלה כגודל האי הבריטי, יש כל כך הרבה דברים לראות ולעשות.

אנחנו ממליצים בחום על טיולים ברכב שכור ונהיגה עצמאית, משום שהם מאפשרים גמישות והגעה להרבה יותר יעדים מיוחדים. בעבר עשינו עבור לקוחות שביקשו גם תכנון מסלול המבוסס על הסעות משותפות ממקום למקום (נהג צמוד הוא יקר מאוד ולא ריאלי לקבוצות של פחות מ-15 אנשים). נכון לאחרי הקורונה, אפשרות זו אינה זמינה בגלל המורכבות, המחיר והקשיים בארגון מסע שכזה.

אורך הטיול מתחיל בדרך כלל משבועיים נטו לאי הדרומי. רב הטיולים שאנחנו מארגנים נעים בין שלושה לארבעה שבועות באי הצפוני והדרומי. תוכלו כמובן להישאר גם מעל חודש, או לשלב את הטיול עם באוסטרליה.

לפני התכנון של מסלול הטיול אנחנו משתדלים לשבת עם המטיילים לפגישה של כ-3 שעות, לעבור על כל היעדים וכמה זמן כדאי להישאר בכל מקום. רוב המטיילים שואלים אותנו מספר שאלות עיקריות:

האם כדאי להתחיל באי הדרומי או באי הצפוני?

האם מסלול חייב לכלול את האי הצפוני, שהרי האי הדרומי גדול ודרמטי יותר?

האם לעשות מסלול מעגלי או להתחיל במקום אחד ולסיים במקום אחר?

אם אתם מתכננים בעצמכם את המסלול ושוקלים לכמה זמן, באילו אתרים לבקר, היכן להתחיל והיכן לסיים אנחנו כאן כדי לעזור:

תכננו את המסלול לפי הזמן שתוכלו לבלות במדינה. אם יש לכם שבועיים – התמקדו באי הדרומי. אם יש לכם שלושה שבועות ויותר אל תפספסו את האי הצפוני.

אין צורך לבנות מסלול מעגלי, התחילו בנקודה אחת (לרוב באוקלנד שבאי הצפוני משום ששדה התעופה מקבל את רובן המכריע של הטיסות הבינלאומיות). סיימו את הטיול וטוסו בטיסה פנימית לנקודה שממנה אתם צריכים לטוס חזרה לארץ.

אם הגעתם מאוסטרליה- תוכלו לבנות מסלול המתחיל באי הדרומי ומסתיים בצפוני. היתרון במסלול שכזה הוא בזמינות של הרכבים להשכרה. רוב המטיילים המשכירים רכב שכור מתחילים בצפון המדינה, ומשאירים את הרכב השכור בדרום. מסיבה זו לעיתים נותר מחסור ברכבים לאיסוף מהאי הצפוני, אך אין כמעט בעיית זמינות לאלו המתחילים את הטיול באי הדרומי.

תכנון טיולים לאוסטרליה

אוסטרליה היא מדינה מופלאה שהיא בעצם יבשת. הטיולים לאוסטרליה מתוכננים לעיתים כביקור קצר בחזרה או לפני הטיול באחות השכנה, אבל יכולים לכלול גם ביקור של שבוע, שבועיים ואף שלושה או ארבעה שבועות.

תכנון הטיול לאוסטרליה שונה מהטיול בניו-זילנד, בגלל המרחקים האדירים שצריך לעבור כדי להגיע לאתרים המעניינים. ניתן כמובן לנהוג באוסטרליה, אך תכנון מסלול באוסטרליה לאלו שיש להם שבוע עד שבועיים אינו מומלץ לעשות ברכב שכור אלא בטיסות בין היעדים המרכזיים. זאת משום שהמדינה כל כך מפורזת וריקה וייקח לכם כמה ימים עד שבוע ויותר להגיע מיעד ליעד, ורוב הדרך תעברו בעיירות נידחות (רובן משעשעות להפליא) ובנהיגה של מאות קילומטרים ללא עצירה.

יחד עם זאת, טיולים לאוסטרליה הוא חוויה יוצאת דופן של טבע, בעלי חיים ואוירה שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. מזג האוויר בדרום המדינה הוא נעים ומזכיר את ישראל, המדבר שבמרכז המדינה חם, אדום ויוצא דופן, והצפון שהוא אזור טרופי, חם גם הוא ומתחלק בין עונה רטובה ליבשה. אם החלטתם לנסוע לניו זילנד ואוסטרליה, אנחנו ממליצים לסיים את הטיול בסידני, שהיא אחת הערים היפות בעולם, ומקום נהדר לבלות בו את סוף המסע.

תפריט נגישות

Call Now Button