fbpx
  • טזמניה

טזמניה

טזמניה Tasmania

לפניכם פירוט בהרחבה על האתרים המעניינים לטיול בטזמניה, המדינה שהיא בעצם אי בדרום אוסטרליה.

היכנסו ללינקים המצורפים למידע נוסף על מסלולי טיול לאוסטרליה וניו זילנד או מה צריך לדעת לפני הטיסה לאוסטרליה וניו זילנד.

טזמניה

המדינה הקטנה ביותר באוסטרליה היא בעצם אי הנמצא 240 ק”מ מדרום לחלקה הדרום מזרחי של היבשת.
לאלו אשר אינם מתכוונים להגיע לניו זילנד, טזמניה מציעה נופים ומזג אויר המזכירים את המדינה השכנה, וטרקים רבים. זו גם המדינה בה שוכנים “השדים הטזמנים” והברווזן.

רוצים לדעת איך עובד טיול באוסטרליה וניו זילנד? צפו בסרטון

הובארט

העיר השניה הכי ותיקה באוסטרליה, אחרי סידני, יושבת על מפרץ יפה. אוכלוסייתה היא כ-200 אלף תושבים ותוכלו לצפות בה במבנים קולוניאליים בסגנון גיאורגייני.
מומלץ לבקר בה ובטזמניה בכלל, בחודשי הקיץ מדצמבר עד מרץ. אל תפספסו את ה-MONA- המוזיאון לאומנות ישנה וחדשה, בניין מיוחד ומוזיאון מהטובים במדינה.

טיול לאוסטרליה אטרקציות, הובארט

חצי האי טזמן

מומלץ להגיע לעיירה פורט ארתור שבדרום האי, מושבת עונשין בעבר, בה בית כלא עתיק ומבנים ששימשו את האסירים והמתיישבים הראשונים באי.  מפורט ארתור ניתן לצאת לטיולי טבע מעולים ובעיקר להכיר את החיה הלאומית- השד הטזמני. טיולי ערב יוצאים כמעט כל יום.

טיול באוסטרליה פורט ארתור טזמניה
טיול לאוסטרליה, שד טזמני

טרקים וטיולים יומיים בשמורות

ישנן אין ספור הליכות יומיות בטזמניה וטרקים של מספר ימים
המפורסם ביותר הוא פארק Cradle Mountain אשר הכניסה ברכב פרטי אליו אסורה אך יש הסעות לשבילי ההליכה. מקיידל מאונטיין יוצא טרק האוברלנד, המפורסם ביותר בטזמניה, שנמשך כ-5 ימים ועובר בתוך יערות, על שפת אגמים ובין הרים.

טיול באוסטרליה, טזמניה, מאונט קריידל

שמורה נוספת נהדרת במזרח האי היא Freycinet בה הליכות לאורך חופים לבנים ומפרצים.

קיים טיול מעגלי יפהפה של שעתיים שלוש לתצפית על Winglass Bay בו תוכלו לפגוש גם וואלביס ושחפים שיעופו צמוד אליכם. ניתן גם לעשות שייט באזור לצפות בדולפינים, לוויתנים ומושבות של כלבי ים.

טיול לאוסטרליה טזמניה, מפרץ וויינגלאס

אזור היין

סביב העיירה לונסטון אליה גם ניתן לטוס ישירות ממלבורן וסידני, נמצא העמק הפורה של נהר ה-Tamar ובו מגוון כרמים ויקבים מעולים. תוכלו להשכיר רכב וליהנות מטעימות וחוויה אירופאית בדרככם בין קריידל מאונטיין לדרום האי

טיול לאוסטרליה, טזמניה

תפריט נגישות

Call Now Button